SPRZEDAZ DETALICZNA

  DYSTRYBUTOR

   DMB

UL. PADEREWSKIEGO 28

      43-211 PIASEK

DZIAŁ OŚWIETLEŃ

    TEL. 91 381 42 36

      DZIAŁ LUSTER I KOMINKÓW

TEL. 91 381 42 36
   


 

e-magled

 

Zapraszamy do naszego biura w Świnoujściu w Pasażu Żeglarskim

przy ul. Bohaterów Września 83 lok. 16, 72-600 Świnoujście

biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00

-------------------------------------------------------------------------------------

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

-------------------------------------------------------------------------------------

tel. (+48) 91 381 42 36

tel. kom. 607 957 878 lub 511 444 493

http://www.e-magled.pl


Wyślij do nas wiadomość

captcha
PrzeładujFirma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.